Strona główna » Car Audio » Car Audio » JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4
JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4
JL AUDIO XDM1000/5 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4
JL AUDIO
Dostępność: Dostępny
Kod producenta: 98678
Stan magazynowy:
Kod EAN: 0699440986786
Stan produktu: Nowy
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wzmacniacz
5-kanałowy wzmacniacz samochodowy / morski klasy D, 100 W x 4 @ 2 Ω + 600 W x 1 @ 2 Ω - 14,4 V
Wzmacniacz XDM1000/5 zapewnia do 1000 W czystej mocy i jest idealny do audiofilskiego systemu subwoofer + cztery satelity. Dzięki tej potężnej mocy można napędzić dwie pary wysokiej jakości systemów głośników komponentowych z dużą czystą mocą (75 W x 4 @ 4 Ω), jednocześnie generując moc 600 W dla systemu subwoofera. Technologia, która umożliwia uzyskanie tak dużej mocy w tak małej obudowie, to nasz szybki wzmacniacz przełączający NexD™.
XDM1000/5 zawiera filtr górnoprzepustowy 12 dB / oktawę dla jednej pary kanałów głównych, filtr górnoprzepustowy lub pasmowoprzepustowy 12 dB dla drugiej pary kanałów głównych oraz filtr dolnoprzepustowy o zmiennym nachyleniu dla kanału subwoofera. Wszystkie trzy filtry oferują płynną regulację częstotliwości odcięcia w zakresie 50-500 Hz. Filtry tego wzmacniacza można również skonfigurować jako prawdziwą 3-drożną zwrotnicę, z filtrem dolnoprzepustowym dla kanału subwoofera, filtrem pasmowym na kanałach 3 i 4 oraz filtrem górnoprzepustowym na kanałach 1 i 2. Przełącznik mnożnika "x10" na filtrze górnoprzepustowym kanałów 1 i 2 umożliwia regulację jego częstotliwości odcięcia w zakresie 50-500 Hz lub 500-5000 Hz. Po dodaniu opcjonalnego zdalnego kontrolera poziomu HD-RLC lub MHD-RLC (wodoodpornego) (każdy sprzedawany oddzielnie), użytkownik ma możliwość regulacji poziomu wszystkich kanałów wzmacniacza lub tylko kanału subwoofera bezpośrednio z fotela kierowcy lub steru.
  • pasmo przenoszenia (kanały główne): 12 Hz - 22 kHz (+0, -1 dB)
  • pasmo przenoszenia (kanał subwoofera): 10 Hz - 1 kHz (+0, -1 dB)
  • stosunek S/N, odniesiony do najwyższej mocy znamionowej (kanały główne): > 104 dB poniżej mocy znamionowej (A-ważone, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz)
  • stosunek S/N, odniesiony do 1 W: > 84 dB (ważony A, pasmo przenoszenia szumów 20 Hz - 20 kHz)
  • współczynnik tłumienia przy 4 Ω: > 150 / 50 Hz
  • współczynnik tłumienia przy 2 Ω: > 75 / 50 Hz
  • THD+N przy mocy znamionowej (kanały główne): < 1% @ 2 Ω / kanał
  • THD+N przy mocy znamionowej (kanały subwoofera): < 1% @ 2 Ω / kanał
  • zakres napięcia wejściowego przy wejściach RCA: 200 mV - 4 V RMS
  • min. grubość miedzianego przewodu zasilającego / uziemiającego: 4 AWG
  • bezpiecznik: 80 A (AFS, AGU lub MaxiFuse™)
·  wymiary produktu: 374 x 52 x 180 mm